sponzorujeme,
eclair design, 2006

5. ročník turnaje ve hře KUBB v Mačkově

5. ročník turnaje ve hře KUBB v Mačkově.
Po velkém loňském  úspěchu modrých  na tomto turnaji, kdy Klíček obsadil druhé místo a zůstal jen za domácími z  Petry Mačkov, zaznamenala obě družstva propad. Klíček skončil na 5. a Mačkov dokonce na posledním, 8. místě. Zálužským nepřálo štěstí a některým  zástupcům se nedařilo tak, jak by si přáli.  Ze čtyř utkání vyhráli pouze polovinu a to jim na medailové příčky nestačilo.

Přesto bylo toto sportovní setkání příjemným vyvrcholením sportovního roku a snad v červnu 2018, po trénincích s novým nářadím, se medailová forma opět navrátí.
První příčku letos obsadili borci z Českých Budějovic, druhéOseku a třetí ze Sedlce- Prčic. Klíček porazil domácí a Písek, prohrál s Osekem a nakonec čtvrtými Zběšičkami.