sponzorujeme,
eclair design, 2006

Mistrovství ČR v cyklistice

Jako každý rok i letos jsme se vypravili na MČR v cyklistice do Račic. Tentokrát jsme jeli v tomto složení: klienti - závodníci: Michal Vladyka, Jiří Vladyka, Michal Náhlovský, Josef Drda, Petr Podzimek. Doprovod - trenéři: Mgr. Petr Brázda, Kamil Sixta. Vyrazili jsme dne 13. 6. v 9:30 hod. z Klíčku a přes Prahu jsme dorazili do Račic. První závod byl odstartován v 16:00 hod. a byl to silniční závod na 30 km. Všichni naši závodníci dorazili do cíle a v jakém pořadí, to můžete vidět na přiložené výsledkové listině. Druhý závod - časovka na 5km se jel dopoledne druhý den 14. 6. a zde jsme po letech zaznamenali velký úspěch, kdy náš Michal Vladyka skončil na 3. místě. I ostatní závodníci se snažili a nedopadli vůbec špatně, což je vidět z druhé výsledkové listiny. Celkem se letošního mistrovství zúčastnilo 102 závodníků, což byl druhý nejvyšší počet v 20tileté historii tohoto mistrovství. Michal Vladyka si vezl ze závodů nejenom bronzovou medaili, ale i zážitek v podobě setkání se s olympionikem Josefem Dostálem - skifařem a kanoistou, který se mu i podepsal na dres. Do Klíčku jsme se vrátili v pořádku a bez problémů dne 14. 6. odpoledne. Již se těšíme na závody horských kol do Chroustovic, které proběhnou v říjnu tohoto roku a snad budeme opět úspěšná výprava