sponzorujeme,
eclair design, 2006

Fotbalový zápas a bazén v Jindřichově Hradci

"Tak jsme přišli o pohár", litovali fotbalisté FK Klíček po prohraném utkání v sálové kopané, " měli jsme hrát líp", káli se .

Putovní pohár měli v držení od října minulého roku a v úterý 17. ledna ho museli předat kamarádům z FC Rohlík, kteří je ve 38. společném utkání porazili. V jejich péči bude pravděpodobně až do května -  do dalšího duelu.
Porážka byla zasloužená. Než se Klíčkaři v prvním poločasu vzpamatovali, prohrávali o pět branek. Nakonec však zápas skončil remízou 14 : 14. Rozhodčí Brázda pak nařídil přímé kopy, po kterých vyhlásil výsledek 8 : 7 pro Rohlíky. Sportovci ze Záluží poděkovali soupeři za utkání a předali každému hráči vlastnoručně namalovaný obrázek.
K vyzdvižení je výkon nemocí prořídlého  klíčkařského fanklubu. Dámy se snažily co mohly, aby bubínky a dalšími nástroji podpořily modrý tým a snad i jejich zásluhou byl druhý poločas pro jejich favority příznivější. Utkání proběhlo v hale Střední školy obchodu, služeb a řemesel a Jazyková školy v Táboře.

FC Rohlík: J. Vránek 3, P. Kubeš 4, J. Morava 2, M. Morava 2, D. Morava 1, T. Sixtová 2
FK Klíček Záluží : M. Kotaška, J. Drda, J. Kotaška 1, R. Novák 4, M. Vladyka 8, M. Náhlovský, M. Šmol, R. Blahník, P. Podzimek, J. Vladyka a M. Rak 1

Relaxace po náročném utkání proběhla ve středu 18. ledna v Jindřichohradeckém bazénu, kde si někteří z fotbalistů FK Klíček  užili nejen ve vířivkách, ale i na toboganu , v divoké řece a sauně