sponzorujeme,
eclair design, 2006
Denní a týdenní stacionář Klíček - netkatalog.czStacionáře - netkatalog.cz

Turnaj v šipkách

Za účasti 30. sportovců z pěti domovů a stacionářů, proběhl ve středu 26.10. 2016 v Denním a Týdenním stacionáři Klíček Záluží již 3. ročník šipkařského turnaje  "Podzimní šipkaření na Klíčku ".  Po kvalifikačním kole byli borci a borkyně rozděleni po deseti do tří výkonnostních skupin A, B, C. Z každé skupiny byli vyhlášeni tří medailisté.  Na závěr turnaje soupeřili mezi sebou družstva. 
Domácím sportovcům se letos poměrně dařilo. V kategorii C. se, po nepřílíš zdařené kvalifikaci,  umístil Jirka Ciffra na 4. místě, v  kategorii B. Petra Vítková na 3. a Jirka Vladyka na 8. místě a ve špičkové kategorii A. Jirka Kotaška na 2. a Michal Vladyka na 3. místě.  Jako družstvo Klíček obhájil 2. pozici.  

Organizátoři: Denní a Týdenní stacionář Klíček Záluží a SK Klíček z.s.

Kategorie C - FREE :                                                                      body

1.

Josef Kuchárik

Empatie České Budějovice

513

2.

Miroslav Koubek

Domov Sv. Anežky , Týn n/Vl.

375

3.

Jana Loužecká

Petra Mačkov 

329

4.

Jiří Ciffra

Klíček Záluží

320

5.

Jan Lukeš

Empatie České Budějovice

278

6.

Zdeněk Ševčík

DS Strakonice

271

7.

Lucie Korčáková

Empatie České Budějovice

251

8.

Jana Ratajová

Petra Mačkov

247

9.

Miroslav Tůma

Domov Sv. Anežky , Týn n/Vl.

227

10.

Pavel Sukdol

Empatie České Budějovice

183



Kategorie B - 301 :

1.

Vladimír Richter

Petra Mačkov 

2.

Věra Dobešová

Domov Zběšičky

3.

Petra Vítková

Klíček Záluží

4.

Jaroslav Štumpf

Empatie České Budějovice

5.

Milan Lukač

Sv. Anežka Týn n./Vl.

6.

Martin Riedl

Domov Zběšičky

7.

Josef Hodánek

DS Strakonice

8.

Jiří Vladyka

Klíček Záluží

9.

Kamila Nováková

Petra Mačkov 

10.

Irena Kotlíková

DS Strakonice




Kategorie A - 301 :

1.

Tomáš Jára

Sv. Anežka Týn n./Vl.

2.

Jiří Kotaška

Klíček Záluží

3.

Michal Vladyka

Klíček Záluží

4.

Tomáš Kunc

DS Strakonice

5.

Karel Říha

Domov Zběšičky

6.

Martin Voldřich

DS Strakonice

7.

Jiří Havel

Domov Zběšičky

8.

Radek Kalina

Domov Zběšičky

9.

Marek Lukač

Sv. Anežka Týn n./Vl.

10.

Olga Pešková

Petra Mačkov 

Soutěž družstev:
                                                                                           BODY

1.

Domov sv. Anežky Týn n/Vl

653

REKORD M. Lukač   250 b.

2.

Klíček Záluží

624

3.

Empatie České Budějovice

622

4.

Petra Mačkov

532

REKORD J.Kucharik 250 b.

5.

DOZP Zběšičky

514

6.

DS Strakonice

456




Organizátoři děkují firmě Maso Planá za bezplatné občerstvení pro soutěžící, Jiřině Bílkové, Janě Sixtové, Vlaďce Benešové, Petru Daranskému a Tereze Sixtové za pomoc u terčů.

Akce byla dotována  Odborem školství, mládeže a tělovýchovy města Tábora.

Mgr. Petr Brázda - ředitel

 

Fotogalerie