sponzorujeme,
eclair design, 2006

Fotbalový zápas

Dějištěm 37. vzájemného utkání v sálové kopané mezi FC Rohlík a FK Klíček se 12. října stala tělocvična Střední školy obchodu, služeb a řemesel v Táboře. Ačkoliv Klíček přijel k Lužnici vybojovat zpět putovní pohár, průběh utkání ukazoval na převahu Rohlíků ( poločas 3  : 2 ). V  závěru druhé části hry se modrým podařilo ze stavu 7 : 5 srovnat na 7  : 7 a rozhodčí Vránek nařídil přímé kopy.  Těsné vítězství  ( 5 : 6) pak udělalo Klíčku velikou radost a pohár bude minimálně do konce roku 2016 zdobit čestné místo na polici ve stacionáři.

FC Rohlík Morava : FK Klíček 7 : 8 (poločas 3 : 2), v normální hrací době 7 : 7, na penalty (5 : 6) 0 : 1.
Branky: Morava J. 4, Sixtová 2, Morava M. 1; Vladyka J. 3, Vladyka M. 2, Novák 1, Morava M. vlastní