sponzorujeme,
eclair design, 2006

MČR v závodech horských kol Chroustovice

Na vydařené mistrovství republiky v závodech horských kol, které již čtvrtým rokem připravuje Svaz mentálně postižených sportovců, se v pátek vypravilo pět mužů - cyklistů s dvěma trenéry z našeho stacionáře.

V pátek 7.10. 2016  se ubytovali a najedli v Chroustovickém zámku a odjeli do nedalekých Srubů, kde pod klenbou nafukovacího startu vyrazili jednotlivě po 30. vteřinách na trať horské časovky. Ta přinesla první příjemné překvapení. Z dvanácti borců skončil Michal Vladyka na druhém místě a Michal Náhlovský na místě čtvrtém.

I sobota byla medailová. Na krosový okruh, při hromadném startu, vyrazil Michal Vladyka jako první.Na náročné trati před sebe pustil jen dva závodníky a ozdobil tak svou hruď druhou, tentokrát bronzovou medailí. Nesmí se zapomenout na ostatní reprezentanty Klíčku, kteří, i když nedosáhli oslnivých výsledků, neudělali rozhodně modrožlutým ostudu. Nikdo nevzdal, všichni dojeli. Děkujeme proto Josefu Drdovi, Jiřímu Vladykovi a  Petru Podzimkovi,  za snahu a vůli.