sponzorujeme,
eclair design, 2006

Mistrovství české republiky v cyklistice

Dne 16. - 17. 6. 2015 jsem se vypravili ve složení Petr Brázda, Kamil Sixta jako doprovod a klienti Petr Podzimek, Michal Vladyka, Jiří Vladyka, Michal Náhlovský a Josef Drda na Mistrovství české republiky v cyklistice do Račic. Klienti stacionáře se zúčastňují tohoto mistrovství každý rok. Tentokrát se zúčastnilo celkově o 50 závodníků více a konkurence se tím velmi zvýšila. Hned 16. 6. naši závodníci absolvovali cyklistický závod na 30km. Nejlepší z našich byl Michal Vladyka, který ve své kategorii skončil na 7. místě z 24 závodníků, což je dobrý výsledek. Druhý den dopoledne se jela časovka na jedno kolo - tj. 5km. Opět byl nejlepší z našich Michal Vladyka na 7. místě. Po obědě jsme vyrazili směr Klíček a dorazili jsme v 16:00 hod.