sponzorujeme,
eclair design, 2006

Fotbalové utkání

K dalšímu duelu v sálové kopané se sešli dva spřátelené týmy FK KLÍČEK  a FC ROHLÍK  ve středu  11.1.2012 v hale areálu Střední školy obchodu, služeb a řemesel na Maredově vrchu. Ačkoliv byl tým ROHLÍKŮ početně oslaben, brzy srovnal jednobrankový náskok KLÍČKAŘŮ z první minuty zápasu a ujal se vedení. Až když  rozhodčí ukázal, že stav je pro FC už 4 :1, vzpamatovali se fotbalisté zálužského stacionáře a dokázali srovnat skóre na 4 :4, tak skončil i první poločas. Ve druhém se fotbalové štěstí naklánělo ze strany na stranu a utkání skončilo výsledkem 8 : 8.  V přímých kopech pak zvítězil DATS KLÍČEK těsně 5 : 4. Krásný gól vsítil soupeři brankář modrých V. Tomek kopem přes celou halu přímo od své brány.
Obě družstva se  už těší na další, březnové utkání tentokrát již na hřišti.