sponzorujeme,
eclair design, 2006

Hokejový zápas 19. 11. 2011

V sobotu dne 19.11.2011 jsme se v 16:00 hod. sešli ředitel Petr Brázda, pracovník v sociálních službách Kamil Sixta a klienti Čásenský Jiří, Červenková Renata, Dukátová Petra, Foltanovič Boris, Havel Miloš, Karlová Kateřina, Krch Tomáš, Novák Rudolf, Tomek Vratislav, Vladyka Jiří a Michal, Náhlovský Michal, Ciffra Jiří a Blahník Roman za doprovodu svých rodičů u zimního stadionu v Táboře. Tam na nás čekal zástupce HC Tábor p. Miroslav Volena, který nás přivítal a zavedl do restaurace, kde na nás čekalo občerstvení ve formě koláčů, limonády a hranolek. Potom jsme se již vydali do hlediště, abychom shlédli zápas HC Tábor x HC Spartak Soběslav. Před zápasem jsme přidělili každému klientovi číslo a p. Miroslav Volena spolu s hráči HC Tábor vylosovali 3 klienty, kteří si na ledové ploše mezi 1a2 třetinou zasoutěžili o mobilní telefon. Soutěž spočívala ve střelbě na branku, kdo dal nejvíc gólů, vyhrál. Vylosováni byli Jiří Ciffra, Miloš Havel, Jiří Čásenský. Soutěž nakonec vyhrál Jiří Ciffra a získal tak hlavní cenu, mobilní telefon. Jako čtvrtý byl vylosován Michal Náhlovský a ten získal prémii, také mobilní telefon. Během utkání jsme se mohli jít občerstvit do místního bufetu, kde na nás čekal párek v rohlíku a čaj, taktéž v režii HC Tábor. Zápas nakonec vyhráli domácí v poměru 8:0. Jelikož měl zápas také charitativní účel, získal dále Klíček od hráčů a fanoušků finanční dar ve výši 10 000,- Kč na svoji činnost.

Krátký šot z této akce můžete vidět dne 22. 11. 2011 na TV Prima od 17:40 hod. v pořadu Minuty z regionu

!!! HC Tábor a všem jeho fanouškům mockrát děkujeme !!!