sponzorujeme,
eclair design, 2006

Atletické závody ve Strakonicích

Ve středu 8.6. jsme se na pozvání ředitele Strakonického denního stacionáře Mgr. Petra Martínka zúčastnili 12. ročníku atletických závodů ve jmenovaném městě na řece Otavě. Naše výprava byla tentokrát početně, nikoliv však výkonostně slabší. Sportovci to plně dokázali svými výsledky.

Martin Šmol : Na atletických závodech měl premiéru a hned dokázal získat zlatou medaili v hodu kriketovým míčkem (31,56 ) a stříbrnou ve svém rozběhu na 50 m (8,64).

Jiří Vladyka: Ziskem dvou střírných, medailí na 50 a 100 m, ve svých rozbězích, potvrdil, že ho atletika hned po kopané nejvíce baví ( 8,09 a 16,03).

Michal Vladyka: 1 x stříbro a 1 x bronz v bězích na 50 a 100 m ( 7,9 a 16,52). Michal je sportovní duší celého týmu každého závodu a turnaje. Nejen, že podává výborné výkony, ale dokáže strhnout svým nadšením a spontánním chováním zúčastněné sportovce Klíčku a ostatních stacionářů, ale často i jejich doprovody  a pořadatele.

Josef Drda: V běhu na 50 m (9.33) získal 3. místo a ve skoku z místa byl čtvrtý (125).

Miloš Havel: Bronzový skokan, jak ve skoku z místa, tak do dálky ( 182 a 279), kterého v druhém případě dělily od stříbra jen 3 cm.

Celé pětičlenné družstvo pak doběhlo ve štafetě 5 x 50 m na čtvrtém místě z osmi družstev.

Kromě medailí, diplomů, triček a dalších drobností od sponzorů jsme si přivezli i nové zážitky a zkušenosti.
Do Strakonic nás opět pozvali na 30. září na turnaj ve fotbalu.

Doprovod: Kamil Sixta